Системи вентиляції та кондиціонування: від побутового кондиціонера до промислової вентиляції

Немає в наявності
Продавець: ТермоХолл
Системи вентиляції та кондиціонування: від побутового кондиціонера до промислової вентиляції
Системи вентиляції: проектування систем вентиляції, комплектація і монтаж систем промислової вентиляції, системи побутової (домашньої) вентиляції.
Вентиляція - видалення повітря з приміщення і заміна його свіжим, в необхідних випадках, обробленим системою вентиляції повітрям. Вентиляція необхідна для створення сприятливих умов повітряного середовища, забезпечення необхідних чистоти, температури, вологості і рухливості повітря.

Правильна вентиляція приміщення - це запорука здоров'я і комфортного самопочуття людини, задоволення вимог технологічних процесів, збереження цінностей таких як книги і картини.

Витяжна вентиляція - забезпечує видалення забрудненого повітря з приміщення. Вентиляція може бути як природною, залежною від різниці температур зовнішнього і внутрішнього повітря, перевага такого виду вентиляції простота і невисока вартість, так і штучної - повітря в рух приводять вентилятори, такий вид вентиляції також називають механічною. Для стабільного, регульованого видалення відпрацьованого повітря необхідно побудувати систему витяжної вентиляції.

Системи витяжної вентиляції - сукупність засобів, покликаних видаляти відпрацьоване повітря з приміщення в зовнішнє середовище. Внекоторих випадках (шкідливі виробництва, хімічні лабораторії) відпрацьоване повітря повинен пройти через систему фільтрів вентиляційної системи. Основний показник ефективності системи вентиляції - продуктивність. Продуктивність системи витяжної вентиляції вимірюється в м3/год і показує, який обсяг повітря в приміщенні здатна замінити вентиляційна система в одиницю часу.

Проектування систем вентиляції проводиться в залежності від розміру, розташування і призначення вентильованих приміщень, а так само від кількості знаходяться там. При проектуванні проводяться необхідний розрахунок, а потім отримані результати звіряються з вимогами СНиП.

З питань проектування, комплектації та монтажу систем вентиляції та кондиціонування звертайтесь за

Вентиляція Сімферополь, Вентиляція Севастополь, Вентиляція Ялта, Вентиляція Алушта, Вентиляція Феодосія, Вентиляція Керч, Вентиляція Євпаторія

вентиляція, системи вентиляції, вентиляція та кондиціонування, припливна вентиляція, витяжна вентиляція, розрахунок вентиляції, монтаж вентиляції, вентиляція приміщень, вентиляції клапан, схема вентиляції, вентиляція повітря, припливно витяжна вентиляція, системи вентиляції та кондиціювання, пристрій вентиляції, проектування вентиляції, вентиляція приватний будинок, проект вентиляції, промислова вентиляція, вентиляція в приватному будинку, установка вентиляції, вентиляція будівель
Tags:
Вентиляція
Правильна вентиляція приміщення
Системи витяжної вентиляції
Проектування систем вентиляції
системи вентиляції
вентиляція та кондиціонування
припливна вентиляція
витяжна вентиляція
розрахунок вентиляції
монтаж вентиляції
вентиляція приміщень
вентиляції клапан
схема вентиляції
вентиляція повітря
припливно витяжна вентиляція
системи вентиляції та кондиціонування
пристрій вентиляції
проектування вентиляції
вентиляція приватний будинок
проект вентиляції
промислова вентиляція
вентиляція в приватному будинку
установка вентиляції
вентиляція будівель
Технічні характеристики
Артикул28387
Умови постачання
Доставкадоставка по країні
Наявність на складіприсутній на складі
Оновлення: 20.05.2019
Ідентифікатор: 28387