Акція
Акцію завершено

Модернізація систем опалення. Весняна акція!

87
Модернізація систем опалення. Весняна акція!
Барракуда
Будинок 320 м2. Модернізація системи опалення на газовому котлі. Встановлено геотермальний, інверторний тепловий насос NIBE 1155 16 кВт (Швеція) з високоефективним бойлером гарячої води. Роботу забезпечують п'ять геотермальних свердловин по 70 м, з подвійними U образними зондами із заводськими наконечниками, з роком служби 100 років. NIBE 1155 один з найефективніших теплових насосів у світі, з коефіцієнтом COP 5,12. Управління опаленням через інтернет. Знижено вартість опалення в чотири рази
Автор:
Час: 02 березня — 08 квітня 2020
Оцінка: 
 5 (1 голос)
Модернізація опалення дозволяє значно знизити витрати на опалення і приготування гарячої води. Ця мета досягається установкою енергоефективних теплогенераторів, а також установкою автоматики програмування і контролю температури в опалюваних приміщеннях. Такий підхід дозволяє економічно виробляти тепло і знижувати температуру в приміщеннях (або відключати опалення), коли там відсутні люди. Ми застосовуємо комплекс заходів, які при оптимальному бюджеті забезпечать максимальне зниження витрат на опалення.
Найефективнішим варіантом зниження витрат на опалення, є установка геотермального теплового насоса, який забезпечить максимально економічне опалення і приготування гарячої води як взимку так і влітку. Якщо ділянка не дозволяє провести монтаж геотермальних свердловин, застосовується найпростіша з точки зору реалізації, установка повітряного теплового насоса. Повітряний тепловий насос підключається до наявної системи опалення та забезпечує опалення і приготування гарячої води із середньорічним коефіцієнтом перетворення 3-3,5 (споживаючи 1 кВт електричної енергії, тепловий насос передає системі опалення 3-3,5 кВт теплової енергії). Установка і настройка теплового насоса займає 3 дні і вимагає мінімальних змін в наявній системі опалення.
В рамках акції до 8.04.2020 знижені ціни на монтажні роботи, збільшені знижки на обладнання, розрахунки технологічного проєкту - безкоштовно. Встановлена ​​система забезпечується сервісним, гарантійним і післягарантійним обслуговуванням. Досвід роботи з 1996 року, понад 600 встановлених систем опалення.
Акція діє на території Києва та Київської області.
Loading
Тел .:
Loading063 155-XX-XX Показати телефон +380 63 155 8881
Моб.:
Loading067 799-XX-XX Показати телефон +380 67 799 5377
Ідентифікатор: 9036
Loading
5(1 голос)
E-Mail:
слідкувати за відповідями

 

Опалення та гаряче водопостачання
Запірно-регулююча арматураКотли і опалювальне обладнанняПечі, каміниРадіатори опалення
Холод і Кондиціювання
КондиціонериМонтаж кондиціонерівПроектування систем кондиціюванняПромислові системи кондиціювання
Вентиляція
ВентиляториПовітропроводиОсушувачі повітря, підготовка повітряПроектування вентиляційних систем
Водопостачання і водовідвід
Монтаж водопроводу і канализаціїПідготовка води, очищення водиПроектування систем водопостачанняТруби та фітинги водопостачання
Кріплення, інструмент, ПЗ
Вимірювальне обладнанняІнструментиКріплення, метизиПрограмне забезпечення для проектування
Організації
Веб-виданняВиставкиПеріодичні виданняСемінари та конференції
Рейтинг, Рейтинг сайтів
Акції та знижки
Виставки
Карта компаній
Новини
Світлини
© 2004-2020 TRUBA.ua, ТОВ «Екодар». Всі права захищені. Угода користувача
Мапа сайту truba.ua