Акція
Акцію завершено

Професійний монтаж теплових насосів. Осіння акція!

86
Професійний монтаж теплових насосів. Осіння акція!
ТОВ Барракуда
Будинок 200 кв м. Економічна система опалення, на геотермальному інверторному тепловому насосі NIBE (Швеція) 10 кВт, з 3 геотермальними свердловинами по 75 м. Тепловий насос забезпечує економічне опалення будинку, нагрів басейну, приготування гарячої води в 200 л ефективному бойлері. Влітку, тепловий насос забезпечує охолодження будинку холодними стелями. Система опалення контролюється і управляється через інтернет. Система споживає електроенергії, в 5 разів менше, в порівнянні з електрокотлом.
Автор:
Час: 02 вересня — 02 жовтня 2019
Оцінка: 
 5 (1 голос)
Акція на професійний монтаж найефективніших систем опалення — систем опалення на теплових насосах:
- систем опалення на геотермальних теплових насосах, з постійно високим коефіцієнтом перетворення, як взимку так і влітку (COP 4-5). Ми встановлюємо кращі геотермальні теплові насоси з найвищими коефіцієнтами перетворення, які забезпечать максимальний ефект саме у Вашому випадку: NIBE (Швеція), Ochsner (Австрія), VIESSMANN, VAILLANT (Німеччина).

- монтаж високоефективних систем опалення на повітряних теплових насосах, які забезпечують компроміс, високого коефіцієнта перетворення, в основний температурній зоні нашого регіону, і більш демократичною вартістю. Середньорічний COP 3-3.5 Виробляємо монтаж гібридних повітряних теплових насосів нового покоління BUDERUS (Німеччина). Встановлюємо кращі зразки повітряних теплових насосів, виробництва NIBE (Швеція), MITSUBISHI ZUBADAN, HITACHI (Японія), Ochsner (Австрія), MYCOND (Великобританія).

У рамках акції до 2.10.2019 знижені ціни на бурові й монтажні роботи, збільшені знижки на всі групи обладнання, розрахунок технологічного проекту — безкоштовно. Надається робоча, налаштована система опалення з сервісним, гарантійним і післягарантійним обслуговуванням. Все від проектування, монтажу, налагодження, сервісу й експлуатаційного супроводу — з одних рук, що гарантує надійну роботу системи на довгі роки.
Досвід роботи з 1996 року, понад 50 встановлених геотермальних теплових насосів різної потужності, включаючи каскадні системи з декількох теплових насосів. Запрошуємо оглянути чинні системи опалення на теплових насосах різної потужності.
Акція діє на території України. Детальніше, на сайті компанії.
Loading
Тел .:
Loading063 155-XX-XX Показати телефон +380 63 155 8881
Моб.:
Loading067 799-XX-XX Показати телефон +380 67 799 5377
Ідентифікатор: 8884
Loading
5(1 голос)
E-Mail:
слідкувати за відповідями

 

Опалення та гаряче водопостачання
Запірно-регулююча арматураКотли і опалювальне обладнанняПечі, каміниРадіатори опалення
Холод і Кондиціювання
КондиціонериМонтаж кондиціонерівПроектування систем кондиціюванняПромислові системи кондиціювання
Вентиляція
ВентиляториПовітропроводиОсушувачі повітря, підготовка повітряПроектування вентиляційних систем
Водопостачання і водовідвід
Монтаж водопроводу і канализаціїПідготовка води, очищення водиПроектування систем водопостачанняТруби та фітинги водопостачання
Кріплення, інструмент, ПЗ
Вимірювальне обладнанняІнструментиКріплення, метизиПрограмне забезпечення для проектування
Організації
Веб-виданняВиставкиПеріодичні виданняСемінари та конференції
Рейтинг, Рейтинг сайтів
Акції та знижки
Виставки
Карта компаній
Новини
Світлини
© 2004-2020 TRUBA.ua, ТОВ «Екодар». Всі права захищені. Угода користувача
Мапа сайту truba.ua