Акція
Акцію завершено

Професійний монтаж теплових насосів. Весняна акція!

108
Професійний монтаж теплових насосів. Весняна акція!
Барракуда
2016 р Котедж 350 кв м Низькотемпературна система опалення з геотермальними, інверторним тепловим насосом NIBE F1155 16 кВт (Швеція). COP - 5,12 (при 0/35 ° С) максимальна температура подачі 65 ° С (від компресора), температура гарячої води до 56 ° С (від компресора). Функції: опалення (радіаторний контур, контур теплої підлоги, контур теплих стін), нагрів басейну, пасивне охолодження влітку, гаряче водопостачання, автоматичне керування доп нагрівачами, управління через інтернет.
Автор:
Час: 10 травня — 10 червня 2017
Оцінка: 
 5 (1 голос)
Акція на професійний монтаж найбільш ефективних систем опалення - систем опалення на теплових насосах:

- систем опалення на геотермальних теплових насосах, з постійно високим коефіцієнтом перетворення, як взимку так і влітку (COP 4-5). Ми встановлюємо кращі геотермальні теплові насоси з найвищими коефіцієнтами перетворення, які забезпечать максимальний ефект саме у Вашому випадку: NIBE (Швеція), Оchsner (Австрія), VIESSMANN, VAILLANT (Німеччина).

- монтаж високоефективних систем опалення на повітряних теплових насосах, які забезпечують компроміс, високого коефіцієнта перетворення, в основний температурної зоні нашого регіону, і більш демократичною вартістю. Середньорічний COP 3-3.5 Виробляємо монтаж гібридних повітряних теплових насосів нового покоління BUDERUS (Німеччина). Встановлюємо кращі зразки повітряних теплових насосів, виробництва MITSUBISHI ZUBADAN (Японія), Оchsner (Австрія).

Кращий час для монтажу теплового насоса. В рамках акції до 10.06.2017 знижені ціни на бурові і монтажні роботи, збільшені знижки на всі групи обладнання, розрахунок технологічного проекту - безкоштовно. Надається робоча, налаштована система опалення з сервісним, гарантійним і післягарантійним обслуговуванням. Все від проектування, монтажу, налагодження, сервісу і експлуатаційного супроводу - з одних рук, що гарантує надійну роботу системи на довгі роки.
Досвід роботи з 1996 року, понад 40 встановлених геотермальних теплових насосів різної потужності, включаючи каскадні системи з декількох теплових насосів. Запрошуємо оглянути діючі системи опалення на теплових насосах різної потужності.
Акція діє на території України. Детальніше, на сайті компанії.
Loading
Тел .:
Loading063 155-XX-XX Показати телефон +380 63 155 8881
Моб.:
Loading067 799-XX-XX Показати телефон +380 67 799 5377
Ідентифікатор: 8149
Loading
5(1 голос)
E-Mail:
слідкувати за відповідями

 

Опалення та гаряче водопостачання
Запірно-регулююча арматураКотли і опалювальне обладнанняПечі, каміниРадіатори опалення
Холод і Кондиціювання
КондиціонериМонтаж кондиціонерівПроектування систем кондиціюванняПромислові системи кондиціювання
Вентиляція
ВентиляториПовітропроводиОсушувачі повітря, підготовка повітряПроектування вентиляційних систем
Водопостачання і водовідвід
Монтаж водопроводу і канализаціїПідготовка води, очищення водиПроектування систем водопостачанняТруби та фітинги водопостачання
Кріплення, інструмент, ПЗ
Вимірювальне обладнанняІнструментиКріплення, метизиПрограмне забезпечення для проектування
Організації
Веб-виданняВиставкиПеріодичні виданняСемінари та конференції
Рейтинг, Рейтинг сайтів
Акції та знижки
Виставки
Карта компаній
Новини
Світлини
© 2004-2020 TRUBA.ua, ТОВ «Екодар». Всі права захищені. Угода користувача
Мапа сайту truba.ua