Акція
Акцію завершено

Модернізація систем опалення. Зимова акція

148
Модернізація систем опалення. Зимова акція
Барракуда
Будинок 340 кв.м. Модернізація системи опалення на підлоговому котлі, з великою витратою газу. Встановлено високоефективний повітряний тепловий насос ZUBADAN Mitsubishi Electric 23 кВт з функціями опалення та гарячого водопостачання. Повітряний тепловий насос застосовується як основний теплогенератор до температури зовнішнього повітря - 15 С, після чого відбувається автоматичне перемикання на газовий ко Середньорічний COP теплового насоса більше 3. Монтажні роботи з модернізації та запуску - два
Барракуда - Сучасні системи опалювання
Автор:
Час: 25 січня — 25 лютого 2016
Оцінка: 
 5 (3 голоси)
Зимова акція на модернізацію системи опалення. Основним завданням модернізації є істотне зниження витрат на опалення і приготування гарячої води. Залежно від можливих до реалізації рішень, Ми застосовуємо комплекс заходів, які забезпечать максимальне зниження витрат на опалення:
- Заміна старого котла, або переведення його в резервний, з установкою ефективного, нового теплогенератора потрібного типу (газового конденсаційного котла твердопаливного піролізного котла повітряного або геотермального теплового насоса геліо система)
- Установка погодозалежної автоматики, що дозволяє виробляти рівно стільки тепла, скільки потрібно дому при різній зовнішній температурі. Установка автоматики з управління температури в приміщеннях - автоматика дозволяє знижувати температуру в приміщеннях, коли в них не знаходяться люди.
Одним з найефективніших варіантів зниження витрат на опалення і простих з точки зору реалізації, є установка повітряного теплового насоса. Повітряний тепловий насос підключається до існуючої системи опалення та забезпечує опалення і приготування гарячої води з середньорічним коефіцієнтом перетворення 3-3,5 (споживаючи 1 кВт електричної енергії, тепловий насос передає системі опалення 3-3,5 кВт теплової енергії). Встановлення та налаштування теплового насоса займає 3 дні і вимагає мінімальних змін в існуючій системі опалення.
У рамках акції до 25.02.16 знижені ціни на монтажні роботи, збільшені знижки на обладнання, розрахунки технологічного проекту - безкоштовно. Встановлена ​​система забезпечується сервісним, гарантійним і післягарантійним обслуговуванням. Досвід роботи з 1996 року, більше 600 встановлених систем опалення.
Акція діє на території України. Детальніше на сайті компанії.
Loading
Тел .:
Loading044 362-XX-XX Показати телефон +380 44 362 7739
Моб.:
Loading067 399-XX-XX Показати телефон +380 67 799 5377
Ідентифікатор: 7540
Loading
5(3 голоси)
E-Mail:
слідкувати за відповідями

 

 

Опалення та гаряче водопостачання
Запірно-регулююча арматураКотли і опалювальне обладнанняПечі, каміниРадіатори опалення
Холод і Кондиціювання
КондиціонериМонтаж кондиціонерівПроектування систем кондиціюванняПромислові системи кондиціювання
Вентиляція
ВентиляториПовітропроводиОсушувачі повітря, підготовка повітряПроектування вентиляційних систем
Водопостачання і водовідвід
Монтаж водопроводу і канализаціїПідготовка води, очищення водиПроектування систем водопостачанняТруби та фітинги водопостачання
Кріплення, інструмент, ПЗ
Вимірювальне обладнанняІнструментиКріплення, метизиПрограмне забезпечення для проектування
Організації
Веб-виданняВиставкиПеріодичні виданняСемінари та конференції
Рейтинг, Рейтинг сайтів
Акції та знижки
Виставки
Карта компаній
Новини
Світлини
© 2019 TRUBA.ua, ТОВ «Екодар». Всі права захищені. Угода користувача
Мапа сайту truba.ua