ЭКОАЛЬТ

ООО ЭКОАЛЬТ

Хмельницкий
Тел.:
+380 67 350 XX XX +380 67 350 2693
Моб.:
+380 67 350 XX XX +380 97 900 7719
С компанией нет связи?
Оставить заявку

ООО ЭКОАЛЬТ

ООО «ЕКОАЛЬТ» предлагает своим клиентам все виды профессиональных услуг. Основным направлением деятельности является отопления, водоснабжения, строительство, энергоаудит, кондиционирование, вентиляция. Компания предоставляет услуги по всей территории Украины!
Компания "ЕКОАЛЬТ" предоставляет услуги по автоматизированных систем энергообеспечения и энергосберегающих технологий.
Автоматизированные системы энергообеспечения:
- Монтаж систем отопления, водоснабжения и водоотведения.
- Монтаж системы вентиляции и кондиционирования.
- Алмазное сверление отверстий.
- Энергоаудит (тепловизор).
- Модернизация действующих котельных.
- сервисное обслуживание всех видов отопительных и охлаждающих приборов.
Энергосберегающие технологии:
- Тепловые насосы.
- Твердотопливные котлы.
- Ветрогенерирующие установки.
- Солнечные коллекторы и фотомодули.
- Кондиционеры и вентиляция.
- Светодиодное освещение.

Компания участвует в разделах

Разделы

.
Обновление: 12.07.2018
Зарегистрировано: 13.07.2011
Идентификатор: 5638
Отзывы о компании
TRUBA.ua Марина
Добрый день, уважаемый Сергей!
Просим конкретизировать информацию:
- указать номер заказа
- дату
- город.
Это подтвердит, что Вы действительно являетесь клиентом компании, защитит от недобросовестной конкуренции и поможет ускорить решение Вашего вопроса.
Надеемся на Ваше понимание.

С уважением,
Администрация интернет-издания TRUBA.ua
13 нояб. 2018 г., 13:25
ОтветитьПожаловаться на спам
С
Добрий день, слова martina пітверджую, така ж ситуація і в моєму випадку + непрофесійний монтаж воздуховодів, погано утеплили, на деяких ділянках утеплення взагалі вітсутнє дренажні труби кинуті аби як з контруклоном вітсутні після монтажу деякі комплектуючі (присутність яких була обговорена) запуск системи разтягнувся на 18... місяців, сума до сплати виставлена набагато більша ніж домовлено. Слова розходяться з ділом прямо протилежно: Непрофесійно, довго, непорядно.
10 нояб. 2018 г., 11:53
ОтветитьПожаловаться на спам
M
Перераховую усі документи, які мені залишили:
- інструкцію до кондиціонера
- гарантійний талон, де вказана дата продажу та встановлення (03.07.2013). Та ще був в мене один нюанс, коли я запитала, чому ви не ставите печатки, то обмотивували, що не має при собі
- ще одна бумажка (правда без заголовку), в якій вказано , що фірма Екоальт продала мені кондиціонер за 5100 грн та монтаж зробила 1100 грн (ситуацію по ціновій політиці монтажу я описувала вище).
Зараз я розумію, що по цих папірцях Екоальт, в принципі, все виконала. Та вносити корективи в свої розцінки достойна і поважаюча себе фірма повинна заздалегідь. Я до представника дзвонила перед встановленням тричі і уточняла ціну, мотивуючи, що повинна розрахувати кошти та на місці він сказав іншу суму, так як дроту пішло більше. Тому в той день я змушена була перший раз жебракувати кошти в сусідів. Для когось це прозвучить смішно, а для мене це стало трохи принизливо.
Заздалегідь вдячна, що звернули увагу на мій лист, так як вважаю, що на сьогоднішній день ми повинні викорінювати таку поведінку ведення бізнесу, особливо якщо ви з даним видом роботи виходите на ринок.
Маючи свій досвід співпраці з німцями, поляками, знаю, що якби я відправила машину з невідповідною якістю товару та ще й по іншій ціні, хто б зі мною співпрацював надалі.
А на сьогоднішній день ще й обіцяне "безкоштовне" обслуговування стало коштовним (долар зріс напевне). Це обурило найбільше та визвало шквал емоцій. Від чого я змушена була хоть поділитися
20 мая 2014 г., 09:40
ОтветитьПожаловаться на спам
TRUBA.ua Марина
Добрый день, уважаемый martin!
Просим конкретизировать информацию:
- указать номер заказа
- дату
- город.
Это подтвердит, что Вы действительно являетесь клиентом компании, защитит от недобросовестной конкуренции и поможет ускорить решение Вашего вопроса.
Надеемся на Ваше понимание.

С уважением,
Администрация интернет-издания TRUBA.ua
19 мая 2014 г., 10:39
ОтветитьПожаловаться на спам
M
Минулого року (2013р) встановила кондиціонер Cooper &HunterS09FTXG. Роботу по встановленню проводили фахівці даної компанії, якщо сказати м"ягко. Домовленість в ціновій політиці склала 5800 грн. Проте, коли дані фахівці приїхали встановлювати і пробили дири в стіні, вони озвучили іншу цифру, яка становила вже 6000 грн. Я висловила свої претензії,то мені сказали, що вони можуть піти і залишити все так як є. З деякими скандалами я все таки погодилася, так як вони запропонували три роки гарантійного обслуговування, як ні в кого. Пан Сергій, якщо я не помиляюсь, так гарно розказував як їхній фахівець перед кожним сезоном, а точніше навесні, буде приходити та оглядати і чистити мені кондиціонер, та багато ще себе прорекламував, який він класний та чим вигідний. Наступила весна 2014 року , дзвінок від фірми Екоальт, в якому фахівець мені говорить, що хоче мені підготувати кондицінер до сезону та виявилось, що дана послуга ні трохи не багато, як платна та коштує 350 грн. Тому шановні читачі, прошу взяти до уваги те, чого не взяла я: вони не надають ніякого договору обслуговування, через інтернет-магазин замовляють кондиціонер, та вам вручають типу гарантійний талон на сам кондиціонер, а не на їхнє обслуговування. Та ще одне кожна відповідальна і поважна фірма на своїй офіційній інтернет сторінці має графу відгуки, а ці тільки графи "які ми класні і круті".
18 мая 2014 г., 17:17
ОтветитьПожаловаться на спам
www.truba.ua/f/ekoalt
ЭКОАЛЬТ на карте
Центральный офис
Хмельницкий