Тернополь-Климат

ЧП Тернополь-Климат

Тернополь
Тел.:
+380 73 491 XX XX +380 73 491 9815
Моб.:
+380 73 491 XX XX +380 67 208 2076
С компанией нет связи?
Оставить заявку

ЧП Тернополь-Климат

Кондиционеры бытовые
Кондиционеры полупромышленные
Вентиляция

Компании, предоставляющие аналогичные услуги

Обновление: 16.01.2017
Зарегистрировано: 04.04.2011
Идентификатор: 5210
Отзывы о компании
Ю
Цього літа вирішив поставити кондиціонер, серед Тернопільских фірм, які пропонували відповідні послуги зупинився на "Тернопіль клімат".
Одним з головних аргументів була відносно низька ціна з урахуванням виїзду по області.
Приїхали два майстра, один з яких був аж надто хамуватий і в штики сприймав любі поради по установці. Так лише після кілька хвилинних перепалок мені вдалося домогтись більш-менш нормальної установки зовнішнього блоку.
Робили дуже капарно, головне для них була швидкість, бо в них вже був на цей день наступний клієнт, певно далеко не один, до якого вони мали приїхати якомога скоріше.
Навіть не провірили роботу кондиціонера після установки, включили-виключили...ось і вся провірка, але я все таки домігся більш-менш нормальної провірки функціонування на скору руку, при цьому впівмавши далеко не доброзичливі погляди.
Але пригоди на цьому не закінчились...Вже надвечір звернув увагу на доволі сильний гул, який було чути з внутрішнього блоку при роботі зовнішнього. Позвонив їхньому начальнику, який пообіцяв приїхати на наступний день і все провірити...але так ніхто і не приїхав. Ще деякий час позвонював, но мені постійно відповідали, що вони на роботах в Києві і у них нема часу приїхати, а через тиждень зовсім перестали брати слухавку. Добавлю, що я був згодний оплатити їм дорогу.
Прийшлось звертатись по допомогу до місцевого майстра, який прийшов і все налагодив. Причина була те, що зовнішній блок був виставлений не по рівню і сильно вібрував під час роботи.
5 дек. 2013 г., 12:06
ОтветитьПожаловаться на спам
www.truba.ua/f/ternopilklimat
Тернополь-Климат на карте
Центральный офис
Тернополь, 46011
Теплоізоляція