Організація Ліссант

Санкт-Петербург
Тел .:
Loading +7 8 Показати телефон +7 812 335-02-80
Опис

Організація Ліссант

"Ліссант" спеціалізується в області виготовлення і монтажу систем вентиляції в промисловому і цивільному будівництві.

Продукція заводу користується стійким споживчим попитом. Устаткування і технологія, якими володіє завод «Ліссант», дозволяють виготовляти системи вентиляції, відповідні європейським стандартом «Evrovent».

Сьогодні завод має розгалужену мережу дилерів на території РФ і ближнього зарубіжжя і більше 800 співробітників. Головний офіс, а також найбільше виробництво, розташовані в Санкт-Петербурзі і займають площу близько 40 000 м2. Обсяг інвестицій у розвиток на заводі «Ліссант» становить 12% від річного обороту.

Наша продукція відповідає всім запитам ринку. Завод постійно удосконалює якість продукції. Наша мета - висока якість, точну відповідність заявленим технічним характеристикам і гарантія швидкої доставки продукції. Ми прагнемо налагодити як масове виробництво товарів, так і виробництво невеликих обсягів у відповідності з попитом наших клієнтів.

Завод «Ліссант» отримав сертифікат відповідності стандартам ISO 9001. Завдяки нашій системі контролю якості ми постійно вдосконалюємо організацію виробничих процесів, підтримуємо високу якість виробленої продукції, використовуючи комплектуючі відомих західних виробників.
Ще організації в Санкт-Петербурзі
Оновлення: 11.04.2013
Зареєстровано: 11.04.2013
Ідентифікатор: 8012
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
www.truba.ua/ua/f/lissant
QR-код сторінки компанії Ліссант
Посилання для мобільних пристроїв
Центральний офіс
Санкт-Петербург, шоссе Революции, 102 195279