Работаем во время ВП

Котел ITALTHERM CITY CLASS 25 K+Труба

50 000 грн Заказать
.
+380 50 723 XX XX +380 50 723 3016
Луцк
Продавец: А-ГЛОБАЛ
Котел ITALTHERM CITY CLASS 25 K+Труба
Чистий дизайн та інноваційні технології для Вашого комфорту.
Двоконтурний газовий котел Italtherm City Class 25 K з традиційною камерою згоряння і двома роздільними теплообмінниками для опалення та гарячого водопостачання.

Дизайн котла розроблений італійською дизайнерською компанією GIUGIARO, яка відома як розробник дизайну ексклюзивних авто Ferrari, Maserati, Corvette і ін.
Котел включає якісні комплектуючі з підвищеними експлуатаційними характеристиками для тривалої і безвідмовної роботи обладнання. Пластинчастий теплообмінник з нержавіючої сталі і клапан з електроприводом дають можливість отримувати стабільну температуру гарячої сантехнічної води при використанні на кухні або у ванній кімнаті. Гідравліка даного котла - це велика кількість латунних деталей в гідравлічній групі. Власне кажучи, пластмасова тут тільки мушля насоса і корпус датчика протоку. Такий підхід вселяє довіру і досить рідко зустрічається в сьогоднішньому світі. Перемикання між роботою ГВП та опаленням здійснюється за допомогою 3-ходового клапана з електроприводом. В даної моделі котла використовується розширювальний бак ємністю 8 л. Стежити за тиском в системі опалення дозволяє манометр, який знаходиться на панелі управління. Мінімальний проток, на який реагує котел, становить близько 2,8 л / хв, що є досить непоганим показником. Кількість гарячої води, яку може видати котел при Δ 25 ° С, становить 13.3 л / хв.

Комплектуючі європейського виробництва:
Теплообмінник (Італія)
Пальник (Італія)
3-х ходовий клапан (Італія)
Розширювальний бак (Італія)
Пластинчастий теплообмінник (Італія)
Латунна гідравлічна група (Італія)
Мідний первинний теплообмінник (Італія)
Газовий клапан SIT 845 (Італія)
Нове реле протоку (Італія)
Оригінальний європейський насос Grundfos (Данія)

Електроніка котла представлена єдиною електронною платою з імпульсним блоком живлення, виробництва відомої італійської компанії Nordgas.

Інформація про режим роботи котла передається на окремо винесений цифровий рідкокристалічний дисплей з підсвічуванням блакитного кольору. Управління котлом здійснюється за допомогою двох ручок-потенціометрів.

З 16 березня 2020 року, Представництво Італтерм Україна, спільно з заводом Італтерм Італія, запускає безстрокову програму 10-ти річних гарантійних зобов’язань на всі котли бренду Італтерм. Тому починаючи з вище зазначеної дати, всі котли Італтерм матимуть гарантійну книжку з 10-ти річними зобов’язаннями по обслуговуванню котлів в гарантійний термін експлуатації.

Ця програма підвищеної гарантії на котли Італтерм, працює вже багато років, практично у всіх країнах Європи, а також в Китаї, Австралії, США, Канаді та Великобританії. Тепер і в Україні. Програма підтверджує, що продукція заводу Італтерм Італія має найвищу якість збірки, найсучаснішу компонентну базу, останні технології в галузі котельного будування!
Технические характеристики
Артикул101652
Вес33 кг
Условия поставки
Доставкадоставка по стране
Наличие на складеесть на складе
Обновление: 28.03.2023
Добавлено: 07.05.2021
Идентификатор: 101652
Отзывы
Теплоізоляція